خانه / اخبار حوزه‌های علمیه / سامانه «نجما» آغاز به کار کرد

سامانه «نجما» آغاز به کار کرد

فاز اول نرم افزار جامع «نجما» معاونت امورطلاب و دانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور به صورت آزمايشي شروع به کار کرد.

سامانه الکترونیکی« نجما» تمامي خدمات و تسهيلات مربوط به معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه را به صورت الکترونيکی به طلاب و مدارس علمیه سراسر کشور ارائه می‌کند.

ايجاد بانک اطلاعات متمرکز در راستاي سياست‌هاي کلان بانک جامع اطلاعات حوزه‌هاي علميه، ايجاد ارتباط با مدارس و مراکز مديريت استاني در سراسر کشور، ايجاد ارتباط بين طلاب و مدارس در ارائه برخي خدمات از جمله امکانات فاز اول این سامانه (نرم افزار) می‌باشد.

همچنین، بروز رساني، تکميل و تصحيح اطلاعات طلاب از طريق سامانه، صدور کارت الکترونيکي هوشمند، انجام ثبت نام اينترنتي اداره تربيت بدني، حج عمره و عتبات عاليات، مديريت اعتبارات مالي (جهت فروش برخي خدمات) و سيستم اسکان در مدارس از دیگر امکانات این سامانه به شمار می‌رود.

بر پایه این گزارش، طلاب و فضلای حوزه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این سامانه، به سایت معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه به نشانی http://www.dhqom.com مراجعه نمایند.

منبع : حوزه نیوز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme