پورتال اطلاع رسانی آب حیـــات logo
امروز: چهارشنبه ۱م مرداد ۱۳۹۳, , 23rd July 2014

مدرسه علمیه نواب مشهد دانش‌پژوه می‌پذیرد

جمعه, ۱۹م اسفند ۱۳۹۰
1993_00.jpg
مدرسه علمیه نواب مشهد دانش‌پژوه می‌پذیرد  | read this item

مدرسه علمیه عالی نواب مشهد مقدس در سال ۹۱ – ۹۲ از بین طلاب مستعد دانش پژوهش می پذیرد.

حجت الاسلام مهدی رضایی، معاون آموزش و پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب، در مشهد گفت: مدرسه علمیه عالی نواب مشهد مقدس در سال ۹۱ – ۹۲ از بین طلاب مستعد و علاقه مند در رشته های تخصصی ادبیات عرب، فقه و اصول و کلام اسلامی دانش پژوهش می پذیرد.

وی با بیان این که طلاب از ابتدای اسفند ۹۰ به مدت ۴۵ روز می توانند جهت پذیرش به این مدرسه مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: زمان برگزاری آزمون کتبی ورودی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۱ برگزار خواهد شد.

معاون آموزش و پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب افزود: ارائه گواهی تمام یا اشتغال به پایه ششم حوزوی، حداکثر سن ۲۵ سال و قبولی در آزمون ورودی مدرسه از جمله شرایط پذیرش طلاب در این مدرسه است.

وی در خصوص مزایایی که این مدرسه به طلاب ارائه می دهد، بیان کرد: اعطای دانشنامه رسمی سطح سوم حوزه علمیه به دانش آموختگان، امکان ادامه تحصیل در مقطع سطح چهار حوزه و دکترا در مراکز آموزش عالی کشور و پرداخت کمک هزینه تحصیلی و پایان نامه از مزایایی است که به طلاب پذیرش شده ارائه خواهد شد.

حجت الاسلام رضایی یادآور شد: طلاب می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۲۵۹۵۵۹ و ۲۲۱۴۱۳۳ تماس حاصل کرده و یا به وحد پذیرش مدرسه علمیه عالی نواب واقع در مشهد مقدس، جنب حرم مطهر، ابتدای خیابان آیت الله شیرازی مراجعه نمایید.

وی ادامه داد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با رایانامه pazireshnavab@gmail.com و یا شماره پیامک ۳۰۰۰۷۵۶۰۰۰۱۰۴۰ تماس بگیرند.

گفتنی است، مدرسه علمیه عالی نواب مشهد در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نفر طلبه در سطح های دو سه دارد و بیش از ۱۳۰ فارغ التحصیل از زمان راه اندازی رشته های تخصصی در این مدرسه داشته است.

منبع : روات حدیث

READERS COMMENTS
RELATED NEWS

  • No Related Post

LATEST HEADLINES

پیشرفت اسلام در گرو توجه به حوزه است thumbnail

پیشرفت اسلام در گرو توجه به حوزه است

معاون سازمان صدا و سیما گفت: پیشرفت اسلام در گرو توجه و اهتمام جدی به حوزه های مترقی علمیه شیعه است.
شناسایی یکصد موضوع پزشکی برای صدور حکم فقهی توسط مراجع thumbnail

شناسایی یکصد موضوع پزشکی برای صدور حکم فقهی توسط مراجع

دکتر نورمحمدی با بیان اینکه امروز در زمینه پزشکی مسائلی روی می‌دهد که نیاز است، به فقهای اسلام اطلاع‌رسانی شود تا حکم آن استخراج گردد گفت: در جهان پزشکی اتفاقات علمی در حال روی دادن است که اگر فقیه از آن مطلع نباشد، نظام خانواده به هم خواهد ریخت.
لزوم استفاده شبکه‌ های اجتماعی جهت پیش ‌برد اهداف اسلامی thumbnail

لزوم استفاده شبکه‌ های اجتماعی جهت پیش ‌برد اهداف اسلامی

جانشین رئیس شورای اطلاع‌ رسانی استان تهران بر لزوم استفاده شبکه ‌های اجتماعی جهت پیش ‌برد اهداف اسلامی تاکید کرد.
چرا طلاب درس تاریخ ایران و تمدن اسلامی نمی‌خوانند؟ thumbnail

چرا طلاب درس تاریخ ایران و تمدن اسلامی نمی‌خوانند؟

با توجه به نقش حساس و فعال روحانیون در هدایت بخش قابل توجهی از توده های مردم، لزوم آشنایی جدی آنان با تاریخ ایران و تمدن اسلامی احساس می شود. سخن این مقاله شرح این نیاز است.
کلی‌گویی و نسخه‌پیچی در تبلیغ دین کارساز نیست thumbnail

کلی‌گویی و نسخه‌پیچی در تبلیغ دین کارساز نیست

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) دماوند با بیان این‌‌که باید از نسخه پیچیدن خارج شده و در معرفی دین عملیاتی وارد شویم، گفت: راهکار این است که در عمل دین را تبلیغ کرده و معیارهای اصلی دین را در زندگی خود پیاده کنیم، نباید تنها به سخن بسنده کرد.
حدیث روز؛ با فضیلت‌تر از نماز و روزه thumbnail

حدیث روز؛ با فضیلت‌تر از نماز و روزه

توجه به روابط اجتماعی و دوستی با افراد جامعه دارای آثار مثبت اجتماعی است.